İş Zekaları

İş Zekaları işletmenizin ham verilerini anlamlı ve kullanışlı bilgiye dönüştüren bir dizi teoriden, yöntemden, süreçten, mimariden ve teknolojiden oluşan bir bütündür.

SMART İŞ ZEKALARI İLE ANALİZ GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN!

İş zekalarıyla analizlerinizde daha iyi kararlar verin

Smart İş Zekası, şirketlerin faaliyetlerinden elde edilen verileri toplamalarını, depolamalarını ve analiz etmelerini sağlar. Bu süreçte, raporlar ve bilgiler üretilir, bu da şirketlerin hedeflerine ve faaliyetlerine daha iyi kararlar almasını destekler.

SMART İŞ ZEKALARI İLE HEDEFLERİNİZE UYGUN KARARLAR ALIN

İş Zekalarıyla birlikte hatasız kararlar alın!

Smart İş Zekaları, kuruluşların bilgiye dayalı kararlar almasını, veri odaklı aksiyonlar almasını ve iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan bir dizi özellik ve süreçleri ifade eder. Bu kapsamda, şirketler iş analitiği, veri  madenciliği ve veri görselleştirmesi gibi araçları kullanarak daha fazla veriye dayalı kararlar almaya yönelik metodları uygularlar.

SMART İŞ ZEKALARI İLE İŞLERİNİZİ OTOMATİĞE BAĞLAYIN!

Operasyonel süreçlerinizi otomatikleştirin

Smart İş zekasının, ham verileri şirket içinde herkesin kullanabileceği anlaşılır içgörülere dönüştürmek için izlediği dört temel adım bulunmaktadır. Bu adımlar, veri toplama, analiz ve görselleştirme aşamalarını içerir ve nihai karar verme sürecine hazırlık yapmaktadır. İşletmeler, Smart İş Zekalarını kullanmadan önce, analizlerinin büyük bir kısmını manuel olarak gerçekleştirmek zorundaydı. Ancak şimdi, Smart İş Zekaları ile birçok  operasyonel süreci  otomatikleştirerek
işletmelere zaman ve çaba tasarrufu sağlıyor.

SMART İŞ ZEKALARI İLE MADDİ YAPTIRIM ENDİŞESİNDEN KURTULUN!

Büyük matematiksel hesaplamaları hatasız yapar!

Smart robotlar başlığı altında geliştirilen otomatik süreçlerin desteği ve yapay zeka ile geliştirilen kontrol, analiz, büyük matematiksel  hesaplamalar gibi çözümler içeren ürün Smart İş Zekaları, iş sürelerinizi kısaltır, hatalı işlemlerden dolayı karşılaşacağınız maddi yaptırımları sıfıra indirger, büyük hesaplama gerektiren uzun işlemleri saniyeler içerisinde halledebilmektedir.

Smart Portal ile Dijital Dönüşümün farkını yaşa!

Veri Madenciliği

Büyük veri kümelerinde gizlenmiş eğilimleri ve örüntüleri ortaya çıkarmak için istatistiksel ve makine öğrenimi tekniklerini kullanır. Bu sayede, daha önce
fark edilmemiş bilgiler ve potansiyeller keşfedilebilir.

Raporlama

Verileri organize ve filtrelenmiş bir şekilde sunarak, belirli bir düzende ve formatta görüntülenmesini sağlar. Bu sayede, veriler kolayca analiz edilebilir ve yorumlanabilir.

Sorgulama

Verilere özel sorular sorarak, veri kümelerinden istenen cevapların ve bilgilerin çekilmesini sağlar. Bu sayede, veri tabanında bulunan bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişilebilir.

Veri Görselleştirme

Analiz edilen verileri çizelge, grafik, histogram gibi görsel anlatımlara dönüştürerek daha kolay anlaşılmasını sağlar. Bu sayede, verilerdeki eğilimler ve
örüntüler daha kolay fark edilebilir.

İstatiksel Analiz

İstatistiksel yöntemler kullanarak verilerin etkinliğini artıran betimleyici analitik
sonuçlarının alınmasını sağlar. Bu sayede, veriler hakkında daha derin ve anlamlı bilgiler elde edilebilir

shape 37 1

Hemen şimdi ziyaret edin iş zekalarını keşfedin.

Ücretsiz
Dijital Olgunluk Analizi, Rpa Rol Analizi ve Demo Talebi için

(0216) 576 54 45

www.smartportal.com.tr


Smart Çözümlerimizi hemen deneyin!

Demo Talebi!